Kim Ne Dedi?

Açıldığı günden bu yana, ziyaretçi hedef kitlesini günden güne büyüten Blog Yaren; yenilikçi fikirlere ve ölçülü eleştirilere açıktır.

Ziyaretçilerimizin fikirlerini önemsiyoruz. Blog yaren sitesi hakkında; görüş ve önerilerinizi ve hatta yapıcı eleştirilerinizi, bu başlık altında topluyoruz.

Ziyaretçilerimizin yorum bırakacağı bu alanda, siz de düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Bizim için, kim, ne dedi? Merakla yeni fikirleri bekliyoruz!

Bu konu hakkında 4 yorum var. Sen ne düşünüyorsun?

 1. Güzel bir blog. Takip listeme aldım. Zamanla daha da güzel olacağını düşünüyorum. Canım arkadaşım yaren yapar da güzel olmaz mı! Ellerine sağlık yarencim.

  YanıtlayınSil
 2. Bloğun hayırlı olsun canım. Yeni gördüm ve takip listeme aldım. Alt yapıyı güzel hazırlamışsın. Bi ara müsait olduğunda benim bloğa da el atalım. Mobil arayüzde bazı sıkıntılar var. Seninki maşallah hem hızlı açılıyor, hem de kullanışlı. Temana bayıldım. Keyifle okuyacağımız yazılarını bekliyor olacağım.

  YanıtlayınSil
 3. Kanka bloguna tek kelimeyle ba-yıl-dım! Nesini eleştireyim ki. Valla çok güzel herşey. Kategoriler arttıkça, daha da güzel olacağını düşünüyorum bende. Yakışır benim canım kankama. Bende severek takipçinim! Ama misafir yazarın da olmak isterim. Keyifli bloglamalar canım :)

  YanıtlayınSil
 4. Blog güzel, sen güzelsin, canım arkadaşım benim. Bende eleştirecek birşey bulamıyorum. Özellikle şuana kadar yazdığın kategorilerdeki yazılarını keyifle okudum inceledim. Bende sıkı takipçinim artık. Keyifle okuyacağım yazılarını.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme