Telif Hakkı

Blog Yaren sitesinde ve sosyal medya hesaplarımız dışında hiçbir ortamda; görsel, video ve yazılarımız yayınlanmamaktadır. Bu bildirimde görsel ve video ibareleri içerik anlamına gelmektedir.

İçeriklerimizin bir yada birkaçı montajlanarak herhangi bir alanda yayınlanması telif hakkı bildirimi ile sonuçlanacaktır. Google telif hakkı politikaları gereği; içeriklerimizin üzerinde blogyaren.com ibaresi bulunmasa dahi, ilk olarak kopya içeriğin bulunduğu ortam hedef alınarak telif hakkı bildirimi uygulanacak olup, tarafınıza uyarı yapılmaksızın telif hakkı prosedürü ivedilikle başlatılacaktır.

İyi niyetle belirtmek isteriz ki, kopya içerikler hesabınızın kapanması, arama motorlarında cezalandırılmanız gibi olumsuz şekillerde sonuçlanmaktadır. Kopya içeriklerden uzak durmanızı, orjinal içerik üretmenizi öneririz.

Yine de belirtmek isteriz ki; Telif hakkı bildirimimizde bir uyuşmazlık vuku bulduğunda, Google yada Yandex kopya içeriklere müdahale etmediği durumlarda, yerel mahkemeler aracılığı ile haklarımız sonuna kadar aranacaktır.

İçeriklerimizi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ancak Telif Hakkı İhtarnamesi ile karşılaşmamak için, içeriklerimizi herhangi bir sanal ortama lütfen yüklemeyiniz. Sanal ortam örnekleri şunları içermektedir. Ancak sadece bunlar ile sınırlı değildir. Youtube, Dailymotion, yükleme yapılan video siteleri, hosting vb. barındırıcılar, Google Play Uygulamaları.

Ziyaretçilerimiz, Telif Hakkı bildirimi ve Gizlilik Bildirimi esaslarını kabul etmiş sayılmaktadır. Eğer herhangi bir madde ile sorunuz, endişeniz veya merak ettiğiniz bir durum varsa iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Telif Hakkı bildirimini okuduğunuz için teşekkür ederiz.