Yüz Nemlendiricisi Deneyimleri

Herkese merhabalar. Bu gün sizlere bir dönem çok fazla kullandığım ve bu günde 3. şişemi desem paket mi desem adını şuan tam kestiremiyorum ama bitirdiğim Neutrogena yağsız yüz nemlendiricisi ürününden bahsedeceğim.

Bendeki ürün görselde de gördüğünüz üzere turuncu dışlı olan bir de bunun pembe greyfurtlu olanı var. Ama öncesinde her zaman olduğu gibi ürün bilgilerine bakalım.

Neutrogena Yüz Nemlendiricisi Deneyimim Cilt Bakımı

Neutrogena Visibly Clear Yağsız Yüz Nemlendiricisi

Hafif ve kolay emilen formülü cildi gün boyu nemlendirir, gözenekleri tıkamadan cildi yumuşacık yapar.

Salisilik asit içerir. İlk Kullanımdan itibaren sivilceleri temizlemeye yardımcı olur. Cilt bariyerini korumaya yardımcı olarak cildin yeni sivilce oluşumuna karşı daha dirençli hale gelmesini sağlar.

Clear Defend Teknolojisi

  • Düzeltici formül gözeneklerin derinliklerine inerek sivilcelerle savaşmaya yardımcı olur.
  • Cildin temel yapı maddelerine zarar vermeden doğal cilt bariyerini koruduğu kanıtlanmıştır.

Ton farkının daha az olduğu ve canlı görünen bir cilt için sivilce izlerinin görünümünün hafiflemesine yardımcı olur.

Kullanımı: Temizlenmiş cilde sabah ve akşam uygulayınız. Uyarı; göze temasından kaçınınız temas durumunda da bol su ile durulayınız.

Önemli not, yukarıda verdiğim bilgiler ürün arkasında yazan bilgilerdir.

Gelelim benim kendi yorumuma, öncelikle bu ürünü sivilce tedavisi gördüğüm zamandan bu yana kullandım yaklaşık 2 sene. İlk aldığım zamanlar özellikle yağsız bir ürün arıyordum cildim için çünkü daha öncede bahsettiğim gibi cildim karma ve yağlı olan bölgeleri daha da yağlandırmak istemez kimse.

Avantajlarından bahsedecek olursam bir kere kokusu güzel, ciltte çok ağırlık yapmıyor, bazı nemlendiricilere göre çok fazla parlamada yapmıyor, bereketli bir ürün ve de vaat ettiği gibi sivilce oluşumu yapmadı bende . Daha önce deneyimlerimden okuduğunuz varsa biliyorsunuz böyle ayrıntılar benim için önemli.

Dezavantajlarına gelecek olursam nemlendirme açısından kuru bir cilt tipinin kullanmaması gereken bir ürün çünkü nemlendirmesi çok da yeterli değil. Bunun dışında sürerken iyice yedirilmesi gereken bir nemlendirici ufak ufak beyazlıklar kalabiliyor.

Bir de parlamayı azaltıyor dedim ama öyle çok büyük bir beklentiye girmeyin sadece hafif bir azaltma kast ettiğim. Yani kısaca ürünün bende herhangi bir kötü etkisi olmadı sevdiğimde bir üründü ama kullanmaya ara veriyorum çünkü elimde başka bir ürün daha var ve bu da oldukça sevdim. Bir kaç ay sonra onuda paylaşacağıma emin olabilirsiniz.

Evet bu günlük yorumlarım bu kadar. Eğer sizde kullanıyorsanız sizdeki etkilerini veya kullandığınız daha iyi bir ürün varsa yoruma ekleyebilirsiniz.

Yaren

Allah'ım; Ruhumu daraltma, Kalbimi karartma, Darda koyup aratma, Hak yolundan saptırma, Beni senden başkasına yalvartma... Amin!

Yorum Gönder

Spam olmayan yorumlar, ekibimiz tarafından denetlendikten sonra yayınlanmaktadır.
Yorumlarınızı yazarken kalın harf, italik harf, üstü ve altı çizili harf özelliklerini kullanabilirsiniz.
Ayrıca dilerseniz yorumlarınıza web site bağlantısı, fotoğraf ve video ekleyebilirsiniz.
İlginiz için teşekkürler.

Daha yeni Daha eski