Siyah Nokta Karşıtı Yüz Yıkama Jeli Deneyimleri

Yüz yıkama jelleri inanılmaz sevdiğim konulardan birisi. Bu gün bahsedeceğim de bana göre başarılı bir ürün olan Yves Rocher Sebo Pure Vegetal 3'ü bir arada siyah nokta karşıtı,gözenekleri derinlemesine arındıran peeling etkili yüz yıkama jeli. Gelin önce hep birlikte ürün bilgilerine bakalım.

siyah nokta karşıtı yüz yıkama jeli deneyimi

Yves Rocher Sebo Pure Vegetal- 3'ü 1 Arada Siyah Nokta Karşıtı, Gözenekleri Derinlemesine Arındıran Peeling Etkili Yüz Yıkama Jeli

Bitkisel içerik: Sallisilik Asit, Kayısı çekideği tozu. Kayısı çekirdeğinden elde edilen mikro partiküller ile akneli ciltler için özel formüle edilmiş bu temizleme jeli cildi sebum fazlasından derinlemesine temizler, siyah noktalardan arındırır, gözenekleri rahatlatır.

Akne ve siyah noktaların tekrar oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Sabah ve akşam cildinize uygulayınız ve ardından durulayınız. Göz çevresinden kaçınınız. 7 gün itibariyle siyah noktaların azaldığı gözlemlenmektedir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir. Silikon ,sabun ve paraben içermez. Açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmelidir.

Önemli not, yukarda verdiğim bilgiler ürün paketi içerisinde yazan bilgilerdir.

Kendi yorumuma geçmeden cilt tipim karma bunu belirteyim bendeki etkileri böyle oldu diye herkes de aynı olacak değil bunu unutmayın sakın. Ürün tanecikli yapıya sahip bir jel. Rengi, kokusu ve yüzünüze uygularken ki o taneciklerin dağılması falan temizlik hissi veriyor insana.

Bu tanecikleri öyle çok büyük ve yüze zarar verecek türden değil. Yıkadıktan sonra cildiniz yumuşak ve baya arınmış bir halde oluyor. Kurutma yada soyulma vs bende pek yapmadı.

Ama akşam yıkadıktan sonra yüzünüzü nemlenirip yatmanız her zaman için tavsiye edeceğim bir işlem. Bir kere siyah noktalara etkisi için 7 gün vermiş ama bence en az 2 hafta sabretmelisiniz. Bu iki hafta sonunda da aşırı bir azalma olmadı sadece görünüm de ki etkisi iyi yönde.

Bunun dışında sivilcelerde de biraz kurutma yapıyor öyle şıp diye sivilce yok ettiği de yok. Yeni çıkacaklar için etkili daha çok. Yani bu üründe ben mest eden pek bir şey yok açıkcası tekrar almayı da düşündüğüm bir ürün değil.

Tek avantajı biraz doğal içerikli olması ve yüzü yumuşatarak yeni sivilce oluşumu vs gibi durumlardan koruması. Sivilceniz yok ve siyah nokta ve arınma için bir jel arıyorsanız kullanabileceğiniz bir ürün ama fiyatı açısından değer mi bilmiyorum(39 tl civarı almıştım).

Her bitirişimden sonra yeni bir ürüne başladığım için ilerleyen zamanlar da yine böyle jel yorumu gelir mutlaka sizin de beğendiğiniz yada vazgeçemediğiniz bir ürün varsa cilt tipinizle birlikte yorum atmayı unutmayınız. Biliyorsunuz bu konuda en önemli husus daha önceden de belirttiğim gibi cilt tipi. Söyleyeceklerim bu kadar hepinize iyi günler dilerim.

Yaren

Allah'ım; Ruhumu daraltma, Kalbimi karartma, Darda koyup aratma, Hak yolundan saptırma, Beni senden başkasına yalvartma... Amin!

Yorum Gönder

Spam olmayan yorumlar, ekibimiz tarafından denetlendikten sonra yayınlanmaktadır.
Yorumlarınızı yazarken kalın harf, italik harf, üstü ve altı çizili harf özelliklerini kullanabilirsiniz.
Ayrıca dilerseniz yorumlarınıza web site bağlantısı, fotoğraf ve video ekleyebilirsiniz.
İlginiz için teşekkürler.

Daha yeni Daha eski