Argan Yağı Şampuan Deneyimleri

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba herkese. Başlıktan da anlaşıldığı üzere bu gün sizlere 3 aydır deneyimlediğim bir şampuandan bahsetmek istiyorum, Herbal Esseces fas argan yağı içeren şampuan. Gelin hep birlikte her zaman olduğu gibi önce ürün bilgilerine bakalım.

argan yağı şampuan deneyimi

Herbal Essences Fas Argan Yağı Şampuan

Herbal Essences bio:renew Fas Argan Yağı Onarıcı Saç Bakım Kremi saçlarını canlandırır. %90 doğal kökenli içerikten oluşur & paraben, parafin ve renklendirici içermez. Özel temel antioksidanlar, aloe ve deniz yosunu karışımı ile üretilmiştir. Herbal Essences bio:renew, saçlarını arındırmaya ve zaman içinde alıştığı etmenlere karşı korumaya yardımcı olur. Sonuç? Yumuşak, özgürce hareket eden saçlar.

Herbal Essences bio:renew formülü her yıkamada işe yaramaya devam ettiği için saçların yumuşayacak ve özgürce hareket edecek. Ayrıca, saçlarının parlak ve düzgün olduğunu ve kıvrılmadığını fark edeceksin. Kapağını açtığın andan itibaren, Fas Argan Yağı Onarıcı Saç Bakım Kremi, seni Fas’ın ılık kumlarında çok katmanlı bir koku deneyimine götürecek.Canlı turunçgil ile harmanlanmış kremsi vanilya ve egzotik baharatların karışımından gelen büyüleyici kokuya kendini bırak.

Saç kremini ıslak saça kökten uca doğru nazikçe uygula, kokunun keyfini çıkar ve durula. Daha da güzel saçlar için Herbal Essences bio:renew, Fas Argan Yağı Onarıcı Şampuan ile birlikte kullan. Kuru ve yıpranmış saçlar da etkilidir.

Önemli not, bu yukarda paylaştığım bilgilerin ürün arkasında yazan bilgilerdir.

Gelelim şimdi de benim kendi yorumuma. Öncelikle şunu söyleyebilirim ki kokusu gerçekten oldukça güzel bir şampuan. Bereketli de bir ürün zaten kullanırken çay kaşığı kadar elinize sıkıp iyice masaj yaparak yedirdiğinizde baya bir köpürdüğünü ve bütün saç için az miktarın yeterli olduğunu fark edeceksiniz.

Bunun dışında durularken de çok sorun yaşamadım sadece ilk bir kaç yıkamada saçımda sertleşme yapmıştı ve o zaman doğal olduğu bana inandırıcı gelmişti ama sonraki kullanımlarımda normale döndü.

Genel olarak şapuandan şikayetçi değilim ama son 1 haftadır saçımda biraz kaşıntı yapmaya başladı. Bunun öncesinde yaklaşık iki buçuk aylık kullanımımda hiç böyle bir sorun oluşmamıştı. O yüzden bu aralar bir süre ara verdim.

Hava değişimi vs de olabilir şuan şampuan kaynaklı mı net bir şey diyemiyorum. Umarım da sizde öyle bir sorun yaratmaz. Bunların dışında yıkama sonrası saçlarım aşırı yumuşak ve baya kolay taranıyordu. Dökülmeye çok etkisi olduğunu sanmıyorum yani bende aynıydı dökülme sorunum.

Ama parlaklık ve yumuşaklık vaadini ciddi anlamda karşılayan bir şampuan. Saçlarınız sert ve kuru ise kesinlikle tavsiye edebilirim. Ama yağlanma eğiliminiz varsa uzak durmalısnız çünkü benim saçlarım ne yağlı ne kuru normal türde ve 2 günde hemen yağlanmaya başlıyordu.

Söyleyeceklerim bu kadar sizin eğer eklemek istedikleriniz yada önerileriniz olursa yoruma yazmayı unutmayın. Malum gündem Corona Virüs aman deyim temizliğinize dikkat edin sağlıklı mutlu günler dilerim.

Yaren

Allah'ım; Ruhumu daraltma, Kalbimi karartma, Darda koyup aratma, Hak yolundan saptırma, Beni senden başkasına yalvartma... Amin!

Yorum Gönder

Spam olmayan yorumlar, ekibimiz tarafından denetlendikten sonra yayınlanmaktadır.
Yorumlarınızı yazarken kalın harf, italik harf, üstü ve altı çizili harf özelliklerini kullanabilirsiniz.
Ayrıca dilerseniz yorumlarınıza web site bağlantısı, fotoğraf ve video ekleyebilirsiniz.
İlginiz için teşekkürler.

Daha yeni Daha eski