Güneş Kremi Deneyimleri

Bu gün sizlere açıklayacağım güneş kremi Avene markasının yağlı ciltler için çok yüksek koruma vaat eden güneş kremidir. Kremi beğenip beğenmediğime geçmeden önce gelin hep birlikte ürünün bize sunduklarını inceleyelim.

Eue Thermale Avene Clenance Solaire Spf50+ Güneş Kremi

Yağlı,lekelenmeye eğilimli ciltler için çok yüksek güneş koruması sağlar. Matlaştırıcı etkiye sahip Clenance Solaire 50+, optimal UVA ve UVB koruması arasında denge sağlar. Avene Termal, su açısından zengin içeriğiyle ultra hafif bir dokuya sahiptir ve parlamayan bir cilt görünümü sağlar.

Sunsitive Protection Koruma

  • Geniş spektrumlu ve fotostabil UVB-UVA filtre sistemi
  • Güçlü antioksidan etki, küresel hücresel solunum
  • Yatıştırıcı Avene termal su inovasyon-Yokmuş hissi veren formül
  • Belirsiz bir görünüm
  • Yapışkan olmayan, yağsız bir his
  • Çabuk penetrasyon

Güneş Kremi Kullanılır?

Güneşe çıkmadan önce yetişkinlerin yüz ve boyun bölgesine 6 pompa uygulayın. Ürünü özellikle yüzdükten, terledikten ve havlu ile kurulandıktan sonra sık sık tekrarlayın. Ürünü uygulamış olsanız bile uzun süre güneşe maruz kalmayın. Güneşe aşırı maruz kalmak tehlikelidir.

Ürünün gözle temasından kaçının, teması durumunda gözünüzü bol su ile yıkayın. Kullandığınız ürün miktarı azaldıkça koruma seviyesini düşürme ihtimali oluşur.

Yukarıda belirttiğim özellikler birebir kendi kutusu üzerinde yazan bilgilerdir.

güneş kremi deneyimleri

Kendi yorumuma geçecek olursam öncelikle size tavsiyem kendi cilt tipinizi belirlemeniz ve ona göre hareket etmenizdir. Benim cilt tipim de burun ve çene kısmı yağlı diğer bölgeler karmaya dönük. Daha önce bir çok güneş kremi kullandım ve içlerinde en memnun kaldığım ve hala kullanmaya devam ettiğim ürün budur.

Sebeplerine gelelim bir kere benim gibi bir cilt tipiniz varsa en önemli sorun cildin çok parlama yapmasıdır. Bende bundan çok rahatsızdım ve Avene'yi almadan önce dikkat ettiğim hususlardandı. Ürün vaat ettiği matlığı sağlıyor size, üstelik üstüne hafif bir pudra geçerseniz bu matlık süresini uzatabilirsiniz.Ekstra olarak makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Onun dışında sevmemde ki bir diğer etken sivilce yapmaması oldu. Kullandığım diğer güneş kremlerinde beni rahatsız eden diğer nokta buydu.

Benim gibi bu tip kozmetik ürünlerini almadan önce koklayan biriyseniz kokusu da fena değil. Onun dışında ürün beyaz ve kullanım sırasında yüze iyice yedirmeniz gereken bir yapısı var. Ama yedirme işleminden sonra belirsiz bir görünüm ve yağsız bir his vaatlerini de sağlıyor. Bunu şöyle açıklayayım ben normal hayatım da fondoten vs. kullanmayı sevmem. Sırf bu sebepten ötürü ama bu ürün de gerçekten hiç öyle bir ağırlaşma oluşmadı cildimde de gayet iyi bir görünüm yarattı.

Son olarak güneş kreminin koruma kısmına gelirsek herhangi bir sorun yaşamadım bana göre koruması gayet yeterli. Ama ürün dış açıklamasında da belirtildiği gibi daha çok güneşe maruz kalacağınız sıralar ürün miktarını arttırmanızı tavsiye ederim. Söyleyeceklerim bu kadar denerseniz veya kullandığınız daha iyi bir ürün varsa yorum bırakmayı unutmayın.

Yaren

Allah'ım; Ruhumu daraltma, Kalbimi karartma, Darda koyup aratma, Hak yolundan saptırma, Beni senden başkasına yalvartma... Amin!

Yorum Gönder

Spam olmayan yorumlar, ekibimiz tarafından denetlendikten sonra yayınlanmaktadır.
Yorumlarınızı yazarken kalın harf, italik harf, üstü ve altı çizili harf özelliklerini kullanabilirsiniz.
Ayrıca dilerseniz yorumlarınıza web site bağlantısı, fotoğraf ve video ekleyebilirsiniz.
İlginiz için teşekkürler.

Daha yeni Daha eski