Nemlendirici Sprey Deneyimim

Bu gün sizlere başlıktan da anlaşıldığı üzere Diadermine'in nemlendirici spreyinden bahsedeceğim. Kendi yorumuma geçmeden önce ürünün bize sunduğu vaatleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Diadermine Hydralist Mucizevi Nemlendirici Sprey

Bize sunduğu vaatleri görselde de gördüğünüz şekildedir.

Diadermine Hydralist mucizevi nemlendiri sprey

Kendi yorumuma geçecek olursam bu ürünü aldığım günden beri kendisine bir çok kez şans verdim ama her kullanışımda pişman oldum. Çünkü dışında da tarif ettiği şekilde yüzüme 15-20 cm uzaktan sıkmama rağmen hem sıkarken tedirgin oluyordum hem de sıktıkdan sonra ferahlama değil de cildimde yapış yapış bir his bırakıyordu. Nasıl desem cildiniz fondoten sürünce ağırlaşır ve huylanırsınız ya ben her kullanışımda açıkçası böyle hissettim. Kullanıp çok memnun olanda var benim gibi muzdarip olanda.

Diyeceksiniz ki elinde ürünü ne yaptın peki, alternatif verebileceğim birisi yok ki zaten kendi kullanmadığım ürünü başkasına verme taraftarı da değilim. O yüzden bende şu sıralar sünger nemlendirmede bu ürünü kullanıyorum üç dört sıkımdan sonra sünger istediğim nemlilikte oluyor ve concealer dağıtımında kullanıyorum.

Eğer sizde aldınız ve bende olduğu gibi üründen memnun değilseniz böyle bir kullanım tavsiye edebilirim. Bunun dışında ilerleyen günlerde nemlendirici olarak severek kullandığım ve nemlendiriciliği yüksek bir ürün paylaşmayı düşünüyorum. O yazımda tekrar görüşmek dileğiyle. Eğer sizinde beğendiğiniz etkili ürünler varsa yorum atmayı unutmayınız. İyi günler dilerim.

Faydalı mı?

Konu hakkında ne düşünüyorsun?

Önceki Konu Sonraki Konu